esperalNie od dziś wiadomo, że różne terapie działają inaczej na każdego człowieka. Zerwanie z nałogiem nie jest łatwe ale specjalista w leczeniu uzależnień doskonale wie w trakcie terapii czy ona działa czy nie.

Niejednokrotnie tylko wszywka alkoholowa – esperal – disulfiram pomaga. Pacjent musi przestać pić od razu i dzięki temu zrywa natychmiast z nałogiem alkoholizmu. Esperal nie jest drogim lekiem, a koszt zabiegu zwraca się w postaci zdrowia i niewydanych pieniędzy na alkohol. Wszyty pod skórę, działa jeszcze długo po wyjęciu, więc trzeba o tym pamiętać sięgając po alkohol. Na stronie Esperal-Warszawa.com.pl możesz znaleźć wszelkie interesujące cię informacje na temat wszywki alkoholowej oraz terapiach stosowanych w prywatnej klinice leczenia alkoholizmu. Po wybraniu jakiejkolwiek opcji – czy rozpoczęciu terapii odwykowej czy wszyciu esperalu – wygrywasz z nałogiem alkoholizmu. Specjaliści z pewnością pomogą Ci przezwyciężyć nałóg, więc powinieneś zrobić pierwszy krok i zgłosić się do nich.

Dziś za najskuteczniejsze uważa się połączenie terapii farmakologicznej i wsparcia psychospołecznego. Disulfiram nie jest lekiem z wyboru, raczej stosuje się go gdy zawodzą inne formy leczenia.